1,605 Followers, 3 Following, 204 Posts - See Instagram photos and videos from Emra Modern (@emramodern).

pershendetje ju lutem mund te me ndihmoni me nje emr te bukur modern ,per djem ,jam ne pritje te nje djali por akoma skam zgjedh nje emer,me pelqen te jet i shkurter ,jo i vjeter dhe nga cfardolloj vendi,faleminderit per kohen e kushtuar 08-01.

com/people/MomChic/shop?asc=u&ref=account-nav-dropdown#emrateshkurterperdjem #emraperdjem #emraperfemije2021. .

Jeni në javët e fundit të shtatzanisë dhe dëshironi të përzgjidhni një emër unik për vogëlushin tuaj që do të vijë së shpejti në jetë.

Emrat shqip ,Drin,Jon ,RRon ,Leke ,Flori,Petrit ,Bardh ,Genc etj ka emra te bukur shqipar sa te duash ,ska nevoje tu lihen femijeve emra te huaj.

Jul 17, 2020 · Kryesisht këto kritere janë se emri duhet të jetë shqiptar ose me prejardhje ilire. . Lista më popullore në botë ofrohet nga “Nameberry” një nga sitet më të vizituara prej afro 40 milionë klikimesh që nga fillimi i vitit 2015.

.

com. Athina. Nga gjermanishtja e vjetër, që do të thotë 'kukudh ose qenie magjike' 46.

About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators. Gjithashtu emra shqiptar, emra shqip modern, emra musliman, emra femijesh, emra per femij.

Show more.

Gjithashtu emra shqiptar, emra shqip.

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj. Ne fakt im bir e ka emrin Henry edhe me mbiemrin qe ka i shkon tamam.

. 📌Social Media:★.

Emra mashkullorë (75) Emra femërorë (91) A a Adamat Adan Adomat.
Emri.
2 Lista e emrave të pazakontë të vajzave.

.

com.

com. Eden. Foshnja e sapolindur dhe 1 javëshe.

Audrey. EMRA. . Feb 7, 2017 · Lista / Emra modernë për djem dhe vajza Lista më popullore në botë ofrohet nga “Nameberry” një nga sitet më të vizituara prej afro 40 milionë klikimesh që nga fillimi i vitit 2015. .

Emrat e pazakontë janë të shkëlqyera që të gjithë të kujtojnë emrin tuaj.

. .

📌Social Media:★.

.

Beni subscribe per te ndjekur videot ne vazhdim😊Me ndiqni ne instagram:Bota e Mamavehttps://youtu.

Faleminderit qe e ndoqet videon.

fjalë e.